Přeji si zasílat aktuální informace na uvedenou emailovou adresu:

Nevyplňovat

Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:
Úvod>Služby>Měření pracovního prostředí

Měření pracovního prostředí

Vyberte si z naší široké nabídky služeb v oblasti měření pracovního prostředí – staňte se naším zákazníkem – využijte našich zkušeností ve váš prospěch.

Společnost EMPLA AG spol. s r. o. se v prostředí měření faktorů pracovního prostředí pohybuje již od svého vzniku v roce 1991. Za naší kvalitou stojí více jak čtvrt století zkušeností v tomto oboru. Po celou tuto dobu se řadíme mezi přední pracoviště nejen v České republice, ale své zkušenosti uplatňujeme i za hranicemi. Jsme držitelem Osvědčení o akreditaci vydaného Českým institutem pro akreditaci.

Proč jít do měření pracovního prostředí s námi

  • celorepubliková působnost
  • vlastní akreditované laboratoře
  • již více než 25 let zkušeností
  • kompletní dodávka: konzultace - měření - vyhodnocení - návrh řešení
  • nejkomplexnější služby v oblasti ekologie a životního prostředí v ČR
  • přední pracoviště v oblasti ochrany životního prostředí v EU i zámoří
  • konzultace pro klienty zdarma


Realizujeme měření v pracovním prostředí a vnitřním prostředí budov v kompletním rozsahu platné legislativy. Jsme si vědomi, že hygiena pracovního prostředí je důležitá nejen z hlediska šetrnosti k životnímu prostředí, ale také k lidem v daném provozu pracujícím. Vždy preferujeme komplexní řešení od přípravy, konzultace rozsahu, přes vlastní měření až po vyhodnocení výsledků a případný návrh kategorizačního listu. Jsme také v případě potřeby schopni navrhnout nápravná opatření.
Dlouhodobě spolupracujeme s celou řadou významných společností. Mezi zákazníky však rozdíly neděláme. Na prvním místě je pro nás vždy kvalitně odvedená práce bez ohledu na objem zakázky.

 

Kontaktní formulář

Pro rychlejší vyřízení Vašeho dotazu, uveďte prosím telefonní číslo

Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:
Webové stránky vytvořil Acceler