14. ročník SEDIMENTY Z VODNÍCH TOKŮ A NÁDRŽÍ - Praha

7.11.2019

 

A  MINISTERSTVA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ 

 

VZDĚLÁVACÍMU PROGRAMU BYLA UDĚLENA AKREDITACE MINISTERSTVA VNITRA  podle § 31 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků

Tradiční již 14. ročník odborné konference se zabývá problematikou sedimentů, která se novelami předpisů v ochraně životního prostředí často mění. Problematiky se dotýká zákon o odpadech, zákon o půdě, zákon o hnojivech a změny uvedených předpisů často přesahují i do dalších, což nemusí být zřejmé. Problematika sedimentů se přitom týká nejen správců vodních toků a nádrží, ale i prakticky všech měst a obcí, rybářů a soukromých subjektů. Nesprávné nakládání se sedimenty navíc může vést k poškození zejména zemědělských půd a ke vzniku sankcí za protiprávní jednání i nedbalostní až v milionových částkách.

Cílem konference je informovat účastníky o změnách a připravovaných novelizacích v legislativě vztahující se k nakládání se sedimenty z vodních toků a nádrží. V neposlední řadě budou také prezentovány možnosti čerpání dostupných dotačních prostředků.

Termín konání: čtvrtek 07. 11. 2019

Místo konání: 
Ministerstvo zemědělství  - sál č. 400, 4. patro
Těšnov 17
117 05  Praha 1

Odkaz na Mapu

Účastnický poplatek:
1. 653,- Kč bez DPH - pro úředníky územních samosprávných celků
2. 000,- Kč vč. DPH (1. 653,- Kč bez DPH) - pro ostatní fyzické a právnické osoby

Pro vyplnění závazné přihlášky klikněte zde.

Soubory ke stažení

Přednášky ke stažení

Zpět

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin. Pro rychlý kontakt uveďte telefon. 

Přeji si zasílat aktuální informace na uvedenou emailovou adresu: