CZEN

GDPR - nové obecné nařízení o ochraně osobních ůdajů, Hradec Králové

31.10.2017

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář zabývající se tématem: „Ochrana osobních údajů dle nového Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)“. 

Zpracování osobních údajů je nezbytnou součástí aktivit každého z Vás a nové Nařízení se tak dotýká v zásadě každého podnikatelského i nepodnikatelského subjektu. S novou právní úpravou přichází řada nových povinností v oblasti ochrany osobních údajů, které se promítají do oblasti interních procesů a používaných dokumentů. Zavedení nových pravidel a splnění povinností dle Nařízení je spojeno s poměrně přísnými pokutami (až do výše 20 mil. EUR).  

Tento seminář je proto určen zejména následujícím cílovým skupinám:

  • Ředitelé, manažeři
  • Personalisté
  • Správci dat a databází
  • Vedoucí IT, bezpečnosti, marketingu
  • Statutární orgány společnosti a prokuristé

Seminář, který pořádá naše společnost ve spolupráci se společností Advokátní kancelář Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o.,  bude založen především na seznámení se s praktickou stránkou Vašich práv a povinností v souvislosti s ochranou osobních údajů, a to z pohledu poskytovatele, zpracovatele a správce osobních údajů. 

Vysvětlíme Vám definice jednotlivých pojmů, základní zásady a práva subjektů osobních údajů. Zaměříme se dále na povinnosti správců a zpracovatelů vč. jejich praktické aplikace, odpovědnosti, posouzení rizik a vedení záznamů. Podrobně rozebereme institut Pověřence pro ochranu osobních údajů, dopadGDPR pro zaměstnavatele včetně kamerových systémů na pracovišti a v neposlední řadě i prevenci předcházení ukládání pokut (které mohou být až ve výši 20 mil EUR).

Termín konání:
úterý 31. října 2017
(8,30 - 9,00 hod. prezence, 9,00 - 13,15 hod. odborný program)

Místo konání:
HRADEC KRÁLOVÉ
EMPLA spol. s r. o., Za Škodovkou 305, 503 11 Hradec Králové
konferenční sál – budova B, 2. patro
Odkaz na mapu

 Účastnický poplatek:
1 239,67 Kč bez DPH (1 500,- Kč včetně 21 % DPH)

 

 

Pro vyplnění závazné přihlášky klikněte zde.

Soubory ke stažení

Zpět

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.