Měření azbestu provádíme po celé republice

Potřebujete realizovat měření azbestu (minerálních vláken) ve vnitřním či vnějším prostředí? Jste stavební firma realizující rekonstrukce a potřebujete měření azbestu jako doklad o kvalitně odvedené práci? Chcete mít jistotu, že nežijete v nevyhovujících podmínkách a nemáte kolem sebe azbest? Kontaktujte naši společnost se zkušeností již od roku 1991 a využijte měření azbestu.

azbest

Měření azbestu jsou realizována v souladu s vyhláškou MZd č. 6/2003 Sb., tato vyhláška o měření azbestu stanovuje hygienické limity chemických, fyzikálních a biologických ukazatelů pro vnitřní prostředí pobytových místností některých staveb, v platném znění a s příslušnými normami.

  • ‌měření azbestu realizujeme v bytových, kancelářských, komerčních a jiných prostorách potenciálně ohrožených azbestem
  • měření azbestu realizujeme v prostoru staveb (před, v průběhu i po ukončení)


Zajistíme komplexní měření azbestu s konzultací zdarma

Využijte našich dlouholetých zkušeností ve váš prospěch a vyplňte nezávazný poptávkový kontaktní formulář. Konzultaci máte zdarma. Poté se domluvíme na konkrétním měření azbestu a v případě zjištění nálezu vám navrhneme optimální řešení.

Zkušební laboratoř č. 1110 akreditovaná ČIA podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005

Napište si nezávazně o cenovou kalkulaci měření azbestu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin. Pro rychlý kontakt uveďte telefon.

Přeji si zasílat aktuální informace na uvedenou emailovou adresu: