Hluk, vibrace, osvětlení

Vyberte si z naší široké nabídky – staňte se naším zákazníkem – využijte našich zkušeností ve Váš prospěch.

 Společnost EMPLA AG spol. s r. o. se v prostředí měření hluku, vibrací a osvětlení pohybuje již od svého vzniku v roce 1991. Proto se může pochlubit více jak třicetiletou zkušeností v tomto oboru. Po celou tuto dobu se řadí mezi přední pracoviště nejen v České republice, ale své zkušenosti uplatnila i za hranicemi. Společnost je držitelem Osvědčení o akreditaci vydaného Českým institutem pro akreditaci.
 Realizujeme měření hluku v pracovním i mimopracovním prostředí, měření celkových vibrací a vibrací přenášených na ruce, umělého i denního osvětlení atd. Zabýváme se také stavební akustikou, zpracováváme hlukové studie atd. Vždy preferujeme komplexní řešení od přípravy, konzultace rozsahu, přes vlastní měření až po vyhodnocení výsledků. Jsme také v případě potřeby schopni navrhnout nápravná opatření.
 Dlouhodobě spolupracujeme s celou řadou významných společností. Mezi zákazníky však rozdíly neděláme. Na prvním místě je pro nás vždy kvalitně odvedená práce bez ohledu na objem zakázky.

Napište si o nezávaznou cenovou kalkulaci na měření hluku, vibrací či osvětlení!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin. Pro rychlý kontakt uveďte telefon.

Přeji si zasílat aktuální informace na uvedenou emailovou adresu: