Semináře a kurzy BOZP, PO, rekvalifikace

Centrum pro osvětu, vzdělávání a informace v ochraně prostředí a zdraví

Součástí společnosti Empla spol. s r. o. je Centrum pro osvětu, vzdělání a informace v ochraně prostředí a zdraví, které slouží jako konzultační, poradenské a školicí středisko především v oblasti ochrany životního prostředí a zdraví. Centrum pořádá odborné akce v moderně vybaveném konferenčním sále v sídle společnosti v Hradci Králové, ale i v dalších městech po celé České republice.

Zaměřujeme se na odborný výklad platné legislativy, která se v oblasti ochrany životního prostředí velmi často mění a samozřejmě také na její aplikaci v praxi. Na přednášení se podílejí renomovaní odborníci z ministerstev a dalších úřadů státní správy, vysokých škol a univerzit, rovněž i specialisté z odborných firem.

Provádíme školení BOZP a PO, školení podnikového ekologa, školení obsluhy ČOV i rekvalifikační kurzy v Hradci Králové, po dohodě můžeme ale kurz či školení uspořádat i na míru přímo u Vás ve firmě.

Informace o aktuálních odborných akcích naleznete také v sekci "Novinky"
Těšíme se na Vás!

UPOZORNĚNÍ: od 1. 9. 2017 dochází u společnosti EMPLA spol. s r.o. ke změně čísla účtu. Platné č. účtu u ČSOB je 177200673/0300

Pro účastníky kurzů a seminářů nabízíme možnost ubytování v našem pensionu U Labe - více podrobností naleznete ZDE.

Barbora Dörreová
Tel: 495 218 875
Mobil: 606 069 932
E-mail: marketing@empla.cz
Fax: 495 217 499

Empla spol. s r.o.
Za Škodovkou 305
503 11 Hradec Králové
IČO: 42195667
ID dat. schránky: kzr35ak

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Hradci Králové v oddílu C, vložka 1178.‌

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin. Pro rychlý kontakt uveďte telefon.

Přeji si zasílat aktuální informace na uvedenou emailovou adresu: