Odpadové hospodářství, nařízení REACH

Nemusíte trávit čas pročítáním Zákona o odpadech. My za vás veškeré jeho stanovy a novelizace hlídáme. Pokud tedy řešíte odpadové hospodářství, nakládání s odpady, vztahuje se na vás nařízení REACH či potřebujete měření dopadu vaší činnosti na životní prostředí pro ISPOP, to vše můžete svěřit nám. A to kdekoliv v České republice.

Společnost EMPLA AG spol. s r.o. provádí expertní činnost a testování odpadů již od počátků firmy v roce 1991. Již při založení firmy byly odpady naším zájmem. V rámci ČR Vám nabízíme nejkomplexnější služby v oblasti ochrany životního prostředí. Máme více než 30 let zkušeností s poradenstvím i s mnoha druhy odpadů obvykle vznikajících původcům. Vytváříme komplexní řešení. Od konzultace, přes odběry vzorků, podrobného vyhodnocení s Vámi, až po návrh řešení nápravy. Konzultace s klienty provádíme zdarma.

Naše doporučení jsou opřena o akreditované analýzy nebo dokonce o Osvědčení o vyloučení nebezpečných vlastností odpadů. Naše vlastní akreditované laboratoře působí po celé České republice. Nebráníme se tedy odebrat vzorky odpadů u zákazníků z Prahy, Hradce Králové, Liberce, Českých Budějovic, Plzně ani Brna. Cenu stanovujeme individuálně. Dovolte nám vypracovat cenovou nabídku na míru Vašim záměrům.

Zjistit cenu služeb

 

Řešíme za Vás problémy s náklady v odpadovém hospodářství

Máte-li problém s náklady v odpadovém hospodářství, případně potřebujete zlepšit nakládání s odpady ve firmě, obraťte se s důvěrou na nás. Naším zájmem není navázat vás do sítě dodavatelů na konkrétní skládku, naším zájmem jste Vy, náš zákazník.

Zkušenosti máme s mnoha druhy odpadů vznikajícími v průmyslu - s kaly z ČOV, popílky, odprašky, sutěmi, zeminami, sedimenty, atd. I jen jednoduché poradenství Vám může ušetřit značné náklady a můžete tak zároveň eliminovat nebezpečí porušení zákona o odpadech, které bývá doprovázeno uložením sankcí. Zákon o odpadech je velmi složitým předpisem, jež je až příliš často novelizován, což přehlednosti také příliš nenahrává. Proto jsme tu my, využijte našich zkušeností ve Váš prospěch.

Vyberte si konkrétní kategorii odpadového hospodářství

Napište si o nezávaznou kalkulaci našich služeb!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin. Pro rychlý kontakt uveďte telefon.

Přeji si zasílat aktuální informace na uvedenou emailovou adresu: