Provádíme odborné poradenství, školení nebo kontroly v oblasti BOZP

V oblasti Bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP) nabízíme odborné semináře, školení BOZP a PO i poradenství. Disponujeme lektory s vysokou kvalifikací. Rozsah školení BOZP a semináře vždy upravujeme na míru dle pracovních podmínek zákazníka. Svým klientům navíc poskytujeme poradenské služby zdarma. Podívejte se, jaké služby Vám můžeme nabídnout. Přenechte sledování změn nám a dostaňte info o BOZP v komplexní formě.

Nabídka odborného školení BOZP

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP) představuje základní přehled povinností podnikajících fyzických osob a právnických osob vůči jejich zaměstnancům a ostaním fyzickým osobám. V pracovním procesu mají předpisy BOZP předcházet ohrožení nebo poškození lidského zdraví. Vstupní školení BOZP se provádí již v první den nástupu zaměstnance do práce. Bez něho zaměstnanec nemůže svou práci vykonávat. Při vykonávání práce je pak zaměstnanec povinen dbát pokynů BOZP a PO.

Školení BOZPPovinnost dodržovat BOZP neplatí jen pro zaměstnavatele a zaměstnance, ale i pro fyzickou osobu, která sama provozuje výdělečnou činnost a mnoho dalších osob.

BOZP má poměrně hlubokou tradici a v minulosti se tyto předpisy týkaly především pracovního prostředí. V současnosti se BOZP nezaměřuje pouze na stroje, zařízení nebo prostředí, ale také na kulturu práce a lidský faktor. Pro zaměstnance nyní zahrnuje také ochranu zdraví a sociální ochranu.

V uplynulých týdnech jsme již pořádali školení BOZP v Hradci Králové a v Brně pod vedením Ing. Roberta Křepinského. Pan Křepinský je koordinátor BOZP, který zastupuje hned několik významných pozic v oblasti BOZP v rámci České republiky.

Osnova školení BOZP a PO

V oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochraně Vám nabízíme tyto služby:

  • zajištění činností odborně způsobilé osoby v prevenci rizik a v požární ochraně
  • zpracování a vedení povinné dokumentace
  • školení zaměstnanců
  • pravidelné kontroly plnění povinností dle platné legislativy

AKTUÁLNÍ TERMÍN ŠKOLENÍ - NOVINKY V OBLASTI BOZP ROCE 2019 SE KONÁ 15.11.2018 
VÍCE INFORMACÍ  - NOVINKY A SEMINÁŘE - 

 Chcete i Vy znát přehledně všechny novinky v BOZP?

Napište si o info BOZP kontaktním formulářem nebo pošlete poptávku na nové termíny školení BOZP.

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin. Pro rychlý kontakt uveďte telefon.

Přeji si zasílat aktuální informace na uvedenou emailovou adresu: