Emise a imise řešíme již přes čtvrt století

emise a imise

Na emise a imise a jejich měření potřebujete spolehlivého partnera. Ve společnosti EMPLA AG spol. s r.o. najdete profesionální pracovníky pro měření emisí a imisí díky více než 30 rokům praxe, pečlivosti a nekompromisnímu zájmu o životní prostředí. Sídlíme v Hradci Králové. Naše střediska najdete také v Ústí nad Labem a Brně. Naši specialisté jsou vám ale k dispozici v každém regionu České republiky.

‌Proč měřit emise a imise s námi

  • odběry a měření provedou naši specializovaní pracovníci kdekoliv po ČR
  • vyhodnocujeme ve vlastních akreditovaných laboratořích
  • stojí za námi více jak 30 let praxe
  • nabízíme nejkomplexnější služby v oblasti ekologie a živ. prostředí v ČR
  • řadíme se mezi přední pracoviště ochrany životního prostředí i v EU a zámoří
  • konzultace s klienty jsou zdarma
  • komplexní řešení každé zakázky: konzultace - měření - vyhodnocení - návrh řešení
  • ceny sestavujeme individuálně dle každého projektu


Zjistit cenu konkrétního měření

Napište nám a zjistěte cenu měření emisí a imisí na míru vašim potřebám. Máme to k vám blízko! Vždyť naši regionální specialisté měří a odebírají vzorky, kdekoliv si vzpomenete. Vždy se postaráme o korektní měření podle platné legislativy. Vy se věnujte své specializaci - emise a imise jsou zase naše parketa. Kromě emisí a imisí se na nás můžete také obrátit v případě měření pachových látek, měření kvality stlačeného vzduchu, bioplynu, skládkových plynů, půdního vzduchu. V rámci ochrany prostředí dále vyhotovujeme odborné posudky a rozptylové studie.

Měření emisí a imisí s námi je jistota bez starostí

Vyberte si z naší široké nabídky – staňte se naším zákazníkem – využijte našich zkušeností ve váš prospěch.

 Společnost EMPLA AG spol. s r. o. se zabývá problematikou měření emisí již od svého vzniku v roce 1991. Proto vám nabízíme více jak třicetiletou zkušenost v tomto oboruPo celou tuto dobu se řadíme mezi přední pracoviště nejen v České republice, ale své zkušenosti uplatňujeme i za hranicemi. Jsme držitelem Autorizace Ministerstva životního prostředí a Osvědčení o akreditaci vydaného Českým institutem pro akreditaci.
 Realizujeme autorizovaná měření emisí v kompletním rozsahu platné legislativy. Máme také bohaté zkušenosti s realizací technických měření dle přání a potřeb zákazníka. Vždy preferujeme komplexní řešení od přípravy, konzultace rozsahu, přes vlastní měření až po vyhodnocení výsledků. V případě potřeby navrhujeme a realizujeme dodávky technologií pro snížení emisí.
 Dlouhodobě spolupracujeme s celou řadou významných společností. Mezi zákazníky však rozdíly neděláme. Na prvním místě je pro nás vždy kvalitně odvedená práce bez ohledu na objem zakázky.

Vyberte si z nabídky služeb

Napište si nezávazně o cenovou kalkulaci měření emisí a imisí!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin. Pro rychlý kontakt uveďte telefon.

Přeji si zasílat aktuální informace na uvedenou emailovou adresu: