Měření pracovního prostředí

Měření pracovního prostředí se váže k takzvané kategorizaci prací. Kategorie jsou čtyři a jejich stupně závisí na výši rizika ohrožení zdraví pracovníka v daném prostředí. Zařadit pracovní pozice do kategorií lze pouze prostřednictvím držitele osvědčení o akreditaci nebo držitele autorizace. Rádi u vás provedeme potřebná měření a navrhneme kategorizační list.

Proč jít do měření pracovního prostředí s námi

  • celorepubliková působnost
  • vlastní akreditované laboratoře
  • již více než 30 let zkušeností
  • kompletní dodávka: konzultace - měření - vyhodnocení - návrh řešení
  • nejkomplexnější služby v oblasti ekologie a životního prostředí v ČR
  • přední pracoviště v oblasti ochrany životního prostředí v EU i zámoří
  • konzultace pro klienty zdarma

 

Vyberte si z naší široké nabídky služeb v oblasti měření pracovního prostředí – staňte se naším zákazníkem – využijte našich zkušeností ve váš prospěch.

Společnost EMPLA AG spol. s r. o. se v prostředí měření faktorů pracovního prostředí pohybuje již od svého vzniku v roce 1991. Za naší kvalitou stojí více jak čtvrt století zkušeností v tomto oboru. Po celou tuto dobu se řadíme mezi přední pracoviště nejen v České republice, ale své zkušenosti uplatňujeme i za hranicemi. Jsme držitelem Osvědčení o akreditaci vydaného Českým institutem pro akreditaci.

Realizujeme měření v pracovním prostředí a vnitřním prostředí budov v kompletním rozsahu platné legislativy. Jsme si vědomi, že hygiena pracovního prostředí je důležitá nejen z hlediska šetrnosti k životnímu prostředí, ale také k lidem v daném provozu pracujícím. Vždy preferujeme komplexní řešení od přípravy, konzultace rozsahu, přes vlastní měření až po vyhodnocení výsledků a případný návrh kategorizačního listu. Jsme také v případě potřeby schopni navrhnout nápravná opatření.
Dlouhodobě spolupracujeme s celou řadou významných společností. Mezi zákazníky však rozdíly neděláme. Na prvním místě je pro nás vždy kvalitně odvedená práce bez ohledu na objem zakázky.

Zabýváme se stanovením intenzity a rychlosti sedimentace částic např. pro sledování technické čistoty prostor při montáži (VDA 19 a další) pro automotive i další průmyslová odvětví. 

Napište si nezávazně o cenovou kalkulaci na měření pracovního prostředí!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin. Pro rychlý kontakt uveďte telefon.

Přeji si zasílat aktuální informace na uvedenou emailovou adresu: