Rozbor pitné vody

Rozbory pitné vody

V návaznosti na probíhající pandemii a nařízení vlády ČR, kdy bylo nutné uzavřít většinu školských a ubytovacích zařízení, připravila naše firma AKČNÍ NABÍDKU ROZBORŮ PITNÉ VODY , ve které se z důvodu odstávky a nepoužívání , může přemnožit bakterie LEGIONELLA.

ROZBORY VODY NA PŘÍTOMNOST BAKTERIE LEGIONELLA

Dlouhodobým nepoužíváním teplé vody v potrubních rozvodech např. v budovách (škola, úřady, hotely , penziony, kempy, dětské tábory a dalších ubytovacích zařízeních) vzniká ideální prostředí pro množení bakterie Legionella, která způsobuje závžné zdravotní onemocnění.
Pro bakterii rodu Legionella je ideální teplota vody mezi 37  a 45 stupni Celsia.

Bakterie Legionella způsobuje tzv. LKegionářskou nemoc - což je těžký zápal plic, který je ve většině případů smrtelný.
Protože se bakterie šíří hlavně prostřednictvím aerosolu, není problém pouze přímá konzumace vody, ale také sprchování, a dokonce i splachování.

Provedeme Vám ROZBORY VODY, NA PŘÍTOMNOST BAKTERIE LEGIONELLA.
Standarství doba pro analýzu je 2-3 týdny.
Po rozboru Vám vyhotovíme akreditovaný protokol, který Vám můžeme zaslat elektronicky, nebo v papírové podobě. V případě pozitivního nálezu, Vám naši odborníci vysvětlí, co vše je nutné zajistit k odstranění bakterie z vodovodního řádu vč. zpracování technického řešení pro dodatačnou úpravu - teplé vody.

Neváhejte se na nás obrátit a tím ochránit své i zdraví všech Vašich blízkých.

Napište nám do kontaktního formuláře o případnou cenovou nabídku, závaznou objednávku, nebo dotaz, naši odborníci, Vám rádi poradí.

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin. Pro rychlý kontakt uveďte telefon.