Studie proveditelnosti

Studie proveditelnosti vyhodnocují technické, ekonomické i ekologické aspekty záměrů ve vzájemných vazbách a souvislostech s cílem nalézt optimální řešení jako podklad pro projekt řešení stavby. Naše společnost vlastní autorizaci pro zpracování odborných posudků a studií proveditelnosti a garantuje Vám perfektně zpracované podklady.

Kontaktujte naši společnost pomocí kontaktního formuláře.

Studie proveditelnosti (Feasibility Studies)

Úkolem studie proveditelnosti je posoudit možné alternativy a realizovatelnost daného projektu. Zároveň poskytuje veškeré podklady pro samotné investiční rozhodnutí hodnotitele. Studie proveditelnosti se používá v průběhu přípravy a před realizací investičního záměru v podnikatelském sektoru, stejně jako ve veřejné sféře.

Odborné zpracování

Splnit všechny náležitosti, které mají správné studie proveditelnosti obsahovat je poměrně komplexní úkol. Proto nabízíme našim klientům profesionálně zpracované studie proveditelnosti na jejich projekty. Poptejte nabídku našich služeb zde.

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin. Pro rychlý kontakt uveďte telefon.

Přeji si zasílat aktuální informace na uvedenou emailovou adresu: